Fundacja Rozwoju Sztuki – SONORIS
razem z nowym Dyrektorem Artystycznym
Szymonem Wyrzykowskim

zapraszają artystów – śpiewaków do udziału w przesłuchaniach do Chóru Polskiego Radia.

Poszukujemy do stałej współpracy II basa i I tenora.
Szukamy również innych głosów do współpracy w ramach doangażowań.

1. Wymagania:
– 2 dowolne kontrastujące ze sobą utwory.
– przygotowanie swojego głosu z partii chóralnej „Agnus Dei” K. Pendereckiego
UWAGA !!! Utwór obowiązkowy wyłącznie dla osób zainteresowanych stałą współpracą. Nuty do ściągnięcia tutaj
– śpiew a’vista – dla wszystkich

2. Terminy:
Przesłuchania odbędą się w dniach 13 i 14 października 2016 r. w Radiu Kraków al. Słowackiego 22.
Na zgłoszenia (przesłane wyłącznie przy pomocy formularza on-line) czekamy do dnia 10 października 2016 r. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.
W dniu 11 października otrzymają Państwo informację dotyczącą dnia oraz godziny przesłuchania.

3. Fundacja nie zapewnia akompaniatora, nie zwraca kosztów dojazdów i noclegów oraz wszelkich innych kosztów związanych z przesłuchaniami.
Osobom zainteresowanym możemy podać kontakt do naszej pianistki.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: przesluchania@fundacjasonoris.org